Vertikaalne tõstuk põhinäitajad

- May 19, 2017 -

Vertikaalne tõstuk seeria tooted jõuülekandeseadmest, funktsionaalsed komponendid, teatud reeglite ja konkreetse funktsiooni toote vormi, struktuuri kohaselt. Järgnevas analüüsis põhinäitajad vertikaalne lift machine funktsioonid:

(1) terviklikkus. Vertikaalne Faks koosneb mitmest osast, peamiselt drive seade, ülakeha, silindri, veojõu mehhanism, saba kast, platvorm ja muud komponendid, mille erinevaid funktsioone, et kindlas järjekorras vastavalt eri osad täielik kooskõlastamine assamblee kokku talitlusnõuded lõpuleviimisest.

(2) korrelatsioon. Haakeseadise sisendvõimsus, sõidu pöörlemise telje liikumist ja seejärel sõita esimese ratta ja võlli võlli pea ülaosa vahel veojõu joosta ja lõpuks saavutada eesmärk tõste materjali. Komponentide suhet on orgaaniline, omavahel suheldes ja teineteisele piirates.

(3) eesmärk. Vertikaalne tõstuk toote ülesandeks on suurendada kõrgus ja üleandmise nõuded kasutaja määratud toote täita.

(4) struktuuri hierarhia. Masin koosneb mitmeid konstruktsioonielementide, selle komponentide arvu ja koostise, komponentide jaguneb osasid. Vertikaalne tõstuk toote struktuur jaguneb väiksemad osad funktsionaalne lagunemine põhimõte.


Seotud Uudised

Seonduvad tooted