Derrick Crane'i sissejuhatus ja liigitamine

- Jul 10, 2017 -

Derrick Crane viitab kraanade püsile paigaldamisele, mida tavaliselt kasutatakse sadamas. Derrick Crane, tuntud ka kui tõmbevardad või latid, on lihtne tõsteseade. Selline kraana omab lihtsat valmistamist, mugavat paigaldamist ja lammutamist, rasket kaalu ja piiratud ehitusplatsi. Eriti suurte tõsteplatvormide tõstmine ja suurte tõsteseadmete puudumine on sellist tõsteseadet selgemini ära toonud. Kuid sellistel kraanadel on vaja rohkem kaabli tuuleköiteid, mis liiguvad raskeks. Lisaks on selle tõsteraadius väike, paindlikkus on halb. Seetõttu kasutatakse Derrick Cranei raskemate komponentide, kontsentreeritumate tõsteseadmete, kitsaste ehitusplatside ja teiste sobivate suurte tõsteseadmete puudumise tõttu.

Derrick Crane vastavalt struktuurilistele omadustele võib jagada kolmeks järgmisteks vormideks:

(i) ühe jalaga tõmbevardal

Ühe jalaga tõmbevarras on jagatud: puidust tallast jalgtõmbeseadmest, terastoru ühesuunalisest tõmblemisvardast ja võre tüüpi ühe jalaga tõmbevarda.

Tavaliselt jalgtõmbevarras koosneb tõmbevarrast, tõsteplatvormirühmast, tõstukist, kaablikingast ja kinnituspunktist. Kaabelviibide trosside arv on üldjuhul $ number root, vähemalt mitte vähem kui 4. Tõstuki tõmbamiskang ei ole suurem kui 10 ° nurga all. Ainus tõmbekangi liikumine toimub haagise põhjaga. (Ühejalgse tõmbevarda monteerimine)

Puidust jalg tõmbab poldi 100kN-ni kaalu tõstmiseks, üldiselt on tõstukõrgus 8-15m, terastoru tõmbab polti tõstevõlli jõudmiseks 300kN-ni, tõstuki kõrgus on 20m; ainult võre tüüp tõmbab poldi 1000kN-ni jõudmiseks, et tõsta kaalu, võib tõstekõrgus ulatuda 70 meetrini.

(ii) inimese tegelase tõmbamise hoob

Rõngakäru tõmbur on tavaliselt valmistatud kahest ümmargusest puidust või kahest terastorust, millel on trossi rihm või rauast valmistatud tross. Selle eeliseks on see, et külgmine stabiilsus on parem kui ühe jalaga tõmbevarras, kaablis kasutatavate kaablite arv on väike, kuid komponendi aktiivsuse vahemik on väiksem. Horisontaalse tõukejõu tasakaalustamiseks on mutriketi põhja varustatud hoova või tõmbeköisiga ja kaherattaline nurk on tavaliselt umbes 30 °. Isik tõmbab poldi tõukuri tõusmiseks ettepoole kallutamiseks, tagaküljel on kaks kaabli tuuleriigist. Tõstevarda põhja stabiilsuse tagamiseks on tõmbevarraste külge monteeritud juhttraktor ja tõstekaabel on ühendatud tõstukiga, kinnitades kinnituspunktiga teise trossi.

Round Mook sõrme tõmbaja, stardimass 40 ~ 140kn, tõmbevarras pikk 6-13m, ümmargune puu väikepea läbimõõt 200 ~ 340mm; terastrossi räbu tõmbevardast, stardimass 100kN, tõmbamisvarda pikkus 20m, terastoru 273mm, seina paksus 10mm; Kaal 200kN, varda pikkus, seina paksus 7m.

(iii) konnektori tõmbur

Kandevõetja on tõstekang keset või 2/3 kõrgust ühe jalaga. Seda iseloomustab kõrge tõstekõrgus ja suur tõsteraadius ning kraana käe pööramise nurk on samuti suur. Kraanil on siiski väike tõstevõime ja seda kasutatakse kergete komponentide tõstmiseks. Tõstehooba saab paigaldada ka trepist ja saada Derricki tõmbevarrasse.


Seotud Uudised

Seonduvad tooted