Painutusmasina ohutuspraktika

- Jun 19, 2017 -

Esiteks peab Piling Machine'i operaator olema enne masina eraldi töötamist teadlik mehaanilisest konstruktsioonist, töökindlusest, olulistest toimingutest ja ettevaatusabinõudest pärast testi läbimist ja sertifikaadi saamist.

Teiseks operatsiooni operaator peab keskenduma energiale. Mitte mitte seotud töötajatega, kes naeravad, mängivad, häirivad, ei tohi suitsetada ja süüa.

Kolmandaks, täpse masina hoolduse sätete range järgimine tagab, et masin on tihti heas seisukorras, hoolitseda hoolduse kõikidel tasanditel. Ja pöörake tähelepanu mõistlikule kasutamisele, õigele toimimisele.

Neljandaks, trellide masin enne töö peaks tegema järgmised ettevalmistused:

1, et ehitustöötajad mõistaksid ehitustingimusi ja -ülesandeid ning ehituse probleemid, mis leiti selles klassis, peaksid tähelepanu pöörama asjadele.

2, vastavalt ehitustööliste poolt nõutud šokk jõud, reguleerida Piling Machine käik positsiooni.

3, kontrollige kaablit, traadi isolatsioon on hea. Kontrollige, kas kontrolleri kontakt on hea, piirid on õiged.

4, kontrollige, kas toitepinge vastab nõuetele.

5, vastavalt igapäevase hooldamise ministeeriumi ministeeriumi määrimine, hooldus.

5, treppimismasin ohutusnõuete töös:

1, raputusmasina töö, peab olema keegi käsu. Käsud ja operaatorid peaksid enne üksteisega töötamist teineteist kontrollima. Töö peaks olema tihedalt seotud.

2, algus, kellade kasutamine või muud vahendid signaali saatmiseks, et teavitada ümbritsevaid töötajaid lahkuma.

3, Piling Machine ja põrandakate, plaadi kork ja toru kolonn (või täpp) tasapinnale, siis tuleb kinnituspolt pingutada ja alati kontrollida, kas see on lahti.

4, peaks täitemasin alustama madala kiirusega failiga, et kiirus oleks kiire.

5, Piling Machine masinasse tuleb tähelepanelikult jälgida juhtpaneeli voolu, pinge juhiseid. Kui ebanormaalsed heli või muud ebanormaalsed asjaolud peaksid viivitamatult kontrollima.

6 kontrollige sageli laagritemperatuuri ja laagri kruvid on lahtised nähtused, et rike kontrollida ekstsentrilise rauast kinnituskruvi lahti laskmist, et vältida õnnetusi.

7, valamu, veerus (või vaia) ümber jaama on rangelt keelatud.

8, täitemasin veega, imemissegmentatsioon, peaks olema vastavate töötajatega kokku puutunud ja vastastikuse hoolduse töös.

9, stringi või kuhi pikkus ja võllakorki paigaldamine peavad töötajad kandma turvavöid.

10, uppumine, on rangelt keelatud mehaaniline hooldus, hooldustööd.

6, trepp töö lõpetamiseks, tuleb kohe katkestada toiteallikas, pumbad ja mootorid kontrollida, hooldus.

7, pumbaga masin pikaajaline puudega, tuleb hoida ladustamiseks, mootor teha head tööd niiskuskaitse, juhtida vahendi ketas, tuleb eemaldada pakendamise vahi all.


Seotud Uudised

Seonduvad tooted