Tolmukollektori valimine ja ülipeenis tehases tõusmine

- Jul 20, 2017 -

Teaduse ja tehnoloogia arendamise, freesimisseadmete ja mudeleid arendades saab enamik kasutajaid vastavalt nende tegelikele vajadustele valida kõige sobivama freesmasina. Külmutusseadmete arvu suurenemine on kaasa toonud ka selle toetavate seadmete pideva arendamise, nagu tolmu kogumine tolmukogurist ja tõstuki valik. Paljud on ka tolmukütteseadmed ja tõstemehhanismid, kasutaja saab vastavalt oma tegelikele tootmisvajadustele kasutada lähima lisaseadmeid.

Tõstuki kasutamisel kasutab NE ja NSE tõstukit rohkem, NSE tõstuk on NE-tõstukis disaini, NSE-tüüpi tõsteseadme väljatöötamise ja laiendamise alusel kui NE-tüüpi tõstuki etteandmine Suur, kõrgem tõstekiht , samas kui struktuuri suurus suureneb, suureneb ka ajami võime. Lisaks sellele ei ole NSE-tüüpi tõsteseadmed ja NE-tüüpi tõsteahela sammud samad, NSE-tüüpi tõstekiud ei ületa 150 mm, NE-tüüpi tõstekiirus ei ole väiksem kui 150 mm, me kõik teame, et samm on väike, töötab kiiresti. NSE-tüüpi tõsteahela kiirus on 60 m / min või enam, NE-tüüpi tõsteahela kiirus on 60 m / min, riigis kasutatakse kettaseadeid üldjuhul 60 m / min - 80 m / min.

Tolmu koguja valikul on soovitatav kasutada impulssikotti filtrit. Pulse kottfilter kui üldine kottfilteri puhastusmaht, et säilitada kõrge filtreerimiskiirus. Tolmuga koormatud gaas sisselaskeavasse mitmete filterkottide kasti keskosaga, kui tolmuga koormatud gaas väljastatakse filtrikotti, tolm filtri koti välispinnale ja gaas puhastatakse ventilaatori poolt atmosfääri. Filtri kott kinnitatakse perforeeritud plaadile koti puuri abil. Pulse kottfilter mitte ainult puhastab õhku, vaid ka riigi rohelise majanduse arendamise kombinatsioon, on mõlema festivali jaoks parim valik, nii et valida pulsiklaasi filter, millel on ülikergne pulber.

Meie ettevõte on professionaalne rauamajade tootja, R & D ja mitmesuguste maagitoodete freesimismasinate tootmine, ultra-fine freesimismasin on minu ettevõte suurte kulutõhusate freesimisseadmetega, vertikaalne veski on minu uusim uurimis- ja arendustegevus Mill, ma tootnud veski, et rahuldada kasutaja erinevaid tootmisvajadusi, tervitas uusi ja vanu kliente ostma.


Seotud Uudised

Seonduvad tooted